0553 444 30 30

Sosyal Medyada Biz}

Hakkımızda

kombi tamir eğitimiServisMerkezi.com.tr olarak Türkiye’nin her ilinde kombi kullanıcıları için en kaliteli ve en uygun fiyatlarla kombi servis hizmeti veriyoruz. Teknik servis uzmanlığımız kombi ve klima cihazları üzerinde gelişmiştir. Uzun yıllar kombi eğitimi ve klima servis eğitimi vererek binlerce kombi servis teknisyenini meslek sahibi yaptık. Kombi teknik servis eğitimi verdiğimiz tüm kursiyerlerimiz Milli Eğitim ve Mesleki yeterlilik kurumu gaz yakıcı cihazlar teknik servis belgelerine sahiptir.

ServisMerkezi.com.tr firmamız kombi servisi konusunda uzmanlaşmış kombi teknisyenleri ile beraber hizmet hayatın başlamıştır. Servis sektöründe ihtiyaç olarak gördüğümüz kombi tamir servis hizmeti konusunda faliyete başladık.

Teknik ekibimiz içerisinde bulunan tüm kombi servisi teknisyenlerimiz hizmet için gittikleri ortamlarda yaşam alanlarınıza saygılı ve servis hizmeti verirken güvenlik konusunda duyarlı davranmaktadır. Kombi servisi teknisyenlerimiz Milli eğitim bakanlığı tarafından iş güvenliği eğitimi almış sertifikalı teknisyenlerden oluşmaktadır.

Firma olarak servis hayatımıza başladığımız ilk günden şimdiki zaman kadar hedefimiz her zaman müşteri memnuniyetini sağlamak olmuştur. Bizi aradığınız saatten itibaren siz değerli müşterilerimize en yakın ekipleri organize ederek servis talebinizi aynı gün içerisinde yerine getiriyoruz. Kombi markanız ne olurs olsun , kombi arızanız ne olursa olsun bizim için sorun değil.Aynı gün içerisinde kombi arızalarını gidererek ve kombinizin bakımını yaparak 1 yıl garantili hizmet veriyoruz. Onarımı yapılan kombinizi teknisyenlerimiz bir kaç defa kontrol ederek sorunsuz ve güvenli bir şekilde teslim ediyor.

Kombi arızanız giderildikten sonra işimiz bitmiyor, kombi servis ekibimiz ileride oluşması ihtimal arızalarıda kontrol ederek ve güvenlik testlerini yapıyoruz.

 

BİZİ TERCİH ETMENİZ İÇİN 5 NEDEN

Verdiğimiz sözü yerine getiriyoruz

Kaliteli işçilik ve hizmet sunuyoruz

En uygun fiyatlarla çalışıyoruz

Güvenliğiniz bizim için çok önemli

Eğitimli ve donanımlı teknik ekiplere sahibiz

                                                     SAHİP OLDUĞUMUZ BELGELERDEN BİR KAÇ TANESİ