0553 444 30 30

Sosyal Medyada Biz}

Kalorifer temizleme hizmeti

Kalorifer temizleme hizmeti

Türkiye’de genellikle ısınamama problemlerinde veya doğalgaz faturası az gelsin diye yapılan işlemler arasında ilk akla gelen kombi bakımı olur. Malesef bu hareket tasarruf için ve daha iyi ısına bilmeniz için yeterli bir işlem değildir. Kombi bakımı güvenli ısınma ve ileride doğabilecek arızaları önleme konusunda gerekli olabilir. Fakat daha az fatura ödeyerek daha çok ısı elde etmek istiyorsanız kesinlikle kalorifer peteklerinizin temizliğini yaptırmanız gerekir. Kalorifer tesisatınızın bakıma ve temizliği ihtiyacı olup olmadığına kendiniz karar verebilirsiniz. Kombinizin çalıştırın ve evinizdeki tüm petekleri dolaşarak alt kısımlarını kontrol edin. Peteklerinizin alt kısımları soğuk üst kısımları sıcak ise hemen kalorifer bakımlarınızı yaptırın. Temizlik yapıldıktan sonra aradaki farklı hem evinizdeki ısıda hemde faturada hissedeceksiniz. Önemli bir uyarımıza daha olacak mutlaka kalorifer bakımınızı yapacak ustanın kalorifer temizlik cihazı kullanıp kullanmadığına dikkat edin.

ONLINE TEKNİK DESTEK HİZMETİMİZ DEVREDE
Bizi kombi ve klima arızaları ile alakalı yaşadığınız sorunlar için 24 saat arayabilirsiniz. Veya whatsapp üzerinden servis talebinde bulunabilirsiniz. Whatsapp: 0507 444 0 292
01 Kasım 2015
1.209 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM

  1. Nurettin yüce dedi ki:

    Kesinlikle atabeye katılıyorum ve ilaçlı makine ile uygulamayı bizzat kendim yapıyorum. İsteyene fotoğrafları atabilirim resmen kalorifer suyu zift gibi siyah ve yoğurt kıvamına geldiği için dolayısıyla kombi pompası çevirmede sıkıntı verdiği için hem kombinizin pompa sını bozar ve bu maliyet olarak doğalgaz faturasına yansır.

BİR YORUM YAZIN