0553 444 30 30

Sosyal Medyada Biz}

Petek Temizleme Eğitimi

petek temizleme eğitimiPetek temizleme eğitimi almak istermisiniz? Doğalgaz ve kalorifer kullanıcıları için petek temizleme eğitimi başlattık. Uygulamalı olarak yaptığımız petek temizleme eğitimi ile doğalgaz kullanıcıları evlerinde kirli peteklerini kendileri temizleyecek. Her yıl yüksek doğalgaz faturası ödeyen kullanıcılar bu faturaların yanında bir de peteklerinin alt kısımları ısınmadığı için petek temizleme hizmeti için yüksek bedeller ödemekte. MİCROLOJİ Teknik Bilimler Atölyesi olarak petek temizleme ihtiyacı olan tüm tüketicilerin evlerinde birebir olarak uygulamalı petek temizleme eğitimi yapıyoruz.

Türkiye’de ilk defa kombi tamir ve klima tamir eğitimlerini yaparak binlerce kişiyi meslek sahibi yaptık. Petek temizleme eğitimi yaparak tüketicilerin teknik servislere olan mecburiyetlerini ortadan kaldırıyoruz. Petek temizlik eğitimi ile beraber kombi bakım eğitimide alabilirsiniz.

Teknik ekibimiz sadece peteklerin nasıl temizlenmesi gerektiğini öğretmeyecek, aynı zamanda aynı gün teknik ekibimizle beraber petekleri tüketiciler uygulamalı olarak temizleyecekler. Evinizden ayrılmadan önce firmamız tarafından bir sonraki senelerde peteklerinizi rahatlıkla temizlemeniz için kalorifer hattınıza petek temizleme sistemini kuracağız ve çok kolaylıkla peteklerinizi kendiniz temizleyeceksiniz.

Google’da bu konu ile alakalı yaptığınız aramalar; petek temizliği fiyatı, Petek temizliği nasıl yapılır?, petek temizleme nasıl oluyor?, petek temizleme makinası, petek yıkama makinası fiyatları

Referanslarımız için web sitelerimizi ziyaret edebilirsiniz; http://www.kombiegitimi.com