0553 444 30 30

Sosyal Medyada Biz}

Sıkça Sorulan Sorular

AKLINIZDA SORU İŞARETİ KALMASIN
Siz değerli ziyaretçilerimiz için sıkça karşılaştığımız soruları derledik ve cevapları ile birlikte bilginize sunduk.
Kombi eğitimi kaç gün sürüyor?
Milli eğitimin kombi eğitimi ile alakalı belirlediği 40 saatlik bir süre var. 24 saat teorik + 16 saat uygulamalı olarak yapılmaktadır. Biz kombi eğitimlerimizi 7 gün yaparak 40 saatlik eğitimi daha fazla yapmaktayız.
Kombi eğitim yeriniz nerede?
Eğitimlerimiz İstanbul, Avcılar'da yapılmaktadır.iletişim sayfamızda adresi ve haritada yerimizi görebilirsiniz.
Kombi kursu bitince hangi belgeleri alıyoruz?
Kombi kursu sonunda 6.gün firmamıza ait katılım belgesi alıyorsunuz, kursun 7.günü Milli eğitim sınavına girerek gaz yakıcı cihazlar teknik servis sertifikasını alıyorsunuz.Bir süre sektörde kombi tamiri yaptıktan sonra Mesleki Yeterlilik Sınavına girerek MYK belgesi ve MYK yaka kartı alabiliyorsunuz.
Sizden aldığımız belge ile işyeri açabiliyormuyuz?
İşyeri açmak için öncelikle işyerinizin ruhsat almak için uygun koşulları yerine getirmesi gerekiyor. Bunun için açacağınız işyerinin işyeri ruhsatı olup olmadığına bakın ve diğer standartları bulunduğunu ilçe belediyesinden öğrenin. Milli eğitim sınavı sonunda alacağınız belgenin işyeri ruhsatı için yeterli olup olmadığını belediye ile görüşmeniz gerekiyor. Fakat Mesleki yeterlilik belgesinin işyeri ruhsatı alırken kullanılabileceği MYK'nın sitesinde belirtilmekte.
Eğitimde yoğuşmalı kombi var mı?
Eğitimlerimizde konvensiyonel kombilerle beraber yarı yoğuşmalı ve tam yoğuşmalı kombiler üzerinde arıza, bakım eğitimleri alıyorsunuz.
İstanbul dışında diğer illerde eğitimleriniz var mı?
Şimdilik eğitimlerimiz İstanbul - Avcılar ile sınırlıdır.
Konaklama imkanımız var mı??
Eğitim salonumuza yakınve kursiyerlerimize indirim uygulanan, temizlik konusunda memnun kalacağınız, günlük kahvaltı dahil konaklayacağınız otel var.
Eğitim hangi saatler arasında yapılmakta?
İstanbul trafiğini ve uzaktan gelen arkadaşlarıda göz önünde bulundurarak 13:00 - 18:00 arasında yapılmaktadır.
Eğitimde hangi marka kombileri göreceğiz?
Piyasada en yaygın kullanılan kombi markalarını eğitimde kullanmaktayız.
Aldığımız belge ile yetkili servis olabilirmiyiz?
Bizim eğitimlerimizde aldığınız belge ile MYK belgesi ile gaz yakıcı cihazların bakım, onarım ve montajını yapabiliyorsunuz. Fakat herhangi bir markanın yetkili servisliğini almanız için bulunduğunuz il ve ilçede ihtiyaç olup olmadığını sorun daha sonra markanın istediği koşulları yerine getirebiliyorsanız MYK ve Milli eğitim belgeleri size avantaj sağlayacaktır.
Kurs bitince teknik destek var mı?
Kombi eğitimi bittikten sonra deneyimli kursiyerlerimizin ve eğitmenimizin bulunduğu Whatsapp ile Facebook gruplarımıza ekliyoruz. Bu gruplarda anlık olarak teknik destek verilmektedir. Aynı zamanda takıldığınız arızalarda mağdur olmamanız için telefon ile teknik desteğimizde var.
Kurs sonunda kaynak sağlayacak döküman veriyor musunuz?
Kombi kursu sonunda değerli bilgilerin bulunduğu , tüm arıza ve çözümlerini bulabileceğiniz teknik dökümanlar veriyoruz.