Bulaşık Makinesi Servisi

Bulaşık Makinesi Servisi sizlere aynı gün içersinde adresinize servis yönlendirmesi yapmaktadır. Cihazın onarım, bakım ve montaj işlemlerini gerçekleştirmek için servisimizle iletişime geçebilirsiniz. Bulaşık Makinesi Servis cihazın önce periyodik bakımlarıda olmak üzere tüm arıza tespitlerini gerçekleştirir. Sonrada sizinle 0850 850 18 65 numaralı çağrı destek hattı üzerinden sizinle iletişime geçerek cihazın servis konusunda bilgilendirilmesini tarafınıza bildirmektedir. Bulaşık Makinesi Teknik Servisi aynı gün içerisinde cihazın bakım ve onarım işlerini tamamlamaktadır.

Adresinize ulaşan ekibimiz personelleri hijyen kurallarına uygun olarak cihazın onarım işlemlerini gerçekleştirir. Alanında uzman Bulaşık Makinesi Servis personelleri, sertifikalı ve deneyimli bir kadrodan oluşmaktadır. Cihazdaki arızayı tespit ettikten sonra gerekli onarım ve bakım işlemleri gerçekleştikten sonra tarafınıza SMS veya çağrı yoluyla bilgilendirme yapılmaktadır.

Bulaşık Makinesi Teknik Servisi

Bulaşık Makinesi Teknik Servisi hem usta becerisi yetenek ve dikkat isteyen bir meslek olduğu için özellikle ürününüzü alınması, taşınması, kurulum esnasında ya da kurulum tamamlandıktan sonra cihazınızı hassas kullanmanız gerekmektedir. Bizimle 0850 850 18 65 numaralı çağrı destek merkezi üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Haftanın yedi günü servis hizmeti sunmakta olan Çağrı Merkezi ile dakikalar içerisinde iletişime geçebilirsiniz.

Bulaşık Makinesi Teknik Servisi onarım öncesinde mutlaka tarafınıza tahmini masrasflar ve üründeki arıza hakkında tarafınızı bilgilendirir. Onaylamazsanız cihazın tamiri gerçekleşmemektedir. Bulaşık Makinesi Teknik Servisi hem hızlı hem kaliteli hem de garantili hizmet sunmaktadır. Adresnize en yakın bölgeden servis çağırmak için 0850 850 18 65 numaralı hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.