0553 444 30 30

Sosyal Medyada Biz}

Kombi Eğitimi Tarihi: 26 Mart 2018
Yoğun talep üzerine kombi eğitimi 26 Mart 2018'de yapılacaktır. Kombi eğitimi için taleplerinizi hemen bize ileterek kaydınızı yaptırın.
KAYIT YAP

Kalorifer Peteği Temizlik Kimyasalı

Kalorifer Peteği Temizlik Kimyasalı

Microloji teknik bilimler atölyesi olarak, Kalorifer temizlik kimyasalımız satışa sunulmuştur. Kalorifer peteklerinde oluşan tortuları kombi ve peteklerinize zarar vermeden temizleyen petek kimyasalımız çok uygun fiyatlarla satılmaktadır. Kimyasalımızın hammadesi yurt dışından ithal edilmekte ve uzun yıllardır kombi servis ve kalorifer temizlik firmaları tarafından kullanılmaktadır.

Kimyasalımızı kullandıktan sonra durulama ihtiyacı oluşmamakta ve kalorifer tesisat temizlik makinası ile kullanırken 60 derece ısı ile muhattap etmek gerekmektedir. Türkiye geneline kargo ile teslim alabilirsiniz. Kalorifer temizlik kimyasalı ile kombi kullanıcıları doğalgaz dan ciddi oradanda tasarruf sağlayacak.

Peteklerinizin, kalorifer tesisatınızın temizliğe ihityacı olup olmadığını anlamak çok kolay, Kombinizi maximuma yakın seviyede çalıştırın ve peteklerinizin alt kısımlarını kontrol edin. Alt kısımlar ile üst kısım arasında ısı farkı çok fazla ise hemen peteklerinizi temizletmelisiniz.

 

10 Aralık 2016
223 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN