0553 444 30 30

Sosyal Medyada Biz}

Klima Tamir Eğitimi

Klima tamir eğitimi almak istermisiniz? 7,000 btu’dan 45,000 btu’ya kadar split klimalara bakım yapabilir, arızalarını giderebilirsiniz. Aynı zamanda pratik klima montajı ve keşiflerinide yapabilirsiniz. Yüksek kazançlı ve sürekli çalışabileceğiniz bir mesleğiniz olsun istiyorsanız klima tamir eğitimi tam size göre. Klima eğitimlerimizin sonunda Milli Eğitim sınıvına girerek klima teknik servis sertifikası almaya hak kazanabilirsiniz.

Klima tamir eğitimi uygulama ve teorik olarak yapılmaktadır. Gaz verme, Gaz toplama, Vakuma alma, Bakım ve Arıza bulma işlemleri uygulamalı olarak yapılmaktadır. Aynıza zamanda keşif yapma ve montaj eğitimlerimizde işlemiş olduğumuz konular içerisinde yer almaktadır.

Klima teknisyenliği mesleğine geçiş yapmak isteyen veya yüksek kazançlı yeni bir meslek sahibi olmak isteyen herkesi klima servis eğitimine bekliyoruz. Klima servis teknisyenliği hakkında internette kısa bir araştırma yapabilirsiniz. Bu şekilde klima servislerinin klima elemanlarına ne kadar çok ihtiyaç duyduğunu göreceksiniz.

Detaylı Bilgi için: 0553 444 30 30  www.klimakursu.com