0553 444 30 30

Sosyal Medyada Biz}

Kombi Eğitimi Tarihi: 26 Mart 2018
Yoğun talep üzerine kombi eğitimi 26 Mart 2018'de yapılacaktır. Kombi eğitimi için taleplerinizi hemen bize ileterek kaydınızı yaptırın.
KAYIT YAP

Petek temizleme ücretleri

Petek temizleme ücretleri

Çok farklı petek temizleme ücretleri görebilirsiniz. Petek temizleme ücretleri hakkında Google da bir kaç arama yaparsanız farklı kalorifer temizliği yapar firmalara veya ustalara ulaşabilirsiniz. ServisMerkezi.com.tr olarak en uygun fiyatlarla petek temizlği hizmetini bizden alabilirsiniz. Kalorifer tesisat uzmanlarımız yerden ısıtma olsun, Mobil sistem veya plastik tesisat olsun garantili ve sorunsuz petek tesisatı temizliği yapıyoruz.

Petek temizleme ücretleri bilgilerine ulaştıktan sonra bizim kalorifer ve petek temizleme fiyatlarımızla kıyaslama yapabilirsiniz. Petek temizleme hizmetimiz bir kaç aşama ile gerçekleşmetedir. Öncelikle kalorifer ustalarımız sistemi kontrol ederek mevcut kirli suyu tahliye ederler. Daha sonra ilaçla beraber kalorifer temizleme makinasını sisteme bağlayarak sistemi temizler ve daha sonra durulama yaparak koruyucu ilacı sisteme eklerler.

Müşterilerimiz yukarıda yapılan işlemleri onayladıktan sonra petek ve kalorifer temizliği yapan tesisat uzmanlarımız evinizden ayrılır.

28 Aralık 2015
1.362 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN