0553 444 30 30

Sosyal Medyada Biz}

Servis Merkezi miz yılbaşı gecesi çalışıyor

Servis Merkezi miz yılbaşı gecesi çalışıyor

Servis merkezi teknisyenlerimiz yılbaşı geceside her zamanki gibi çalışıyor. Servis merkezi olarak hiç bir müşterimizin mağdur olmasını istemiyoruz. Bayramlarda, resmi tatillerde her zaman çalıştık yine çalışacağız. Servis merkezi çalışanlarımız Samsun, Gaziantep, Ankara, İstanbul, Tekirdağ, İzmir ve Konya illerimizde yılbaşında nöbetci olarak müşterilerimize hizmet verecekler. Kombi servisi ihtiyacı duyan doğalgaz kullanıcıları için telefonlarımız 24 saat açık olacak.

ONLINE TEKNİK DESTEK HİZMETİMİZ DEVREDE
Bizi tüm kombi arızaları ile alakalı yaşadığınız sorunlar için 24 saat arayabilirsiniz. Veya whatsapp üzerinden servis talebinde bulunabilirsiniz. Whatsapp: 0507 444 0 292

Biz servis merkezi olarak kombi yetkili servislerinin neden tatil yaptıklarını anlamıyoruz. Kombi yetkili servislerine malesef gece veya resmi tatillerde ulaşılamıyor. Kombi servisi mutlaka bölgesinde nöbetci teknisyen bulundurmalı ve arızalı kombiler için acil müdahaleler yapmalıdır. Kolluk kuvvetleri, Benzin İstasyonları, Hastaneler 24 saat çalışırken kombi servisleri akşam olunca işyerleri kapatıyor ve kombisi arızalanmış müşteriler alternatifsiz olduğu için ertesi güne kadar sıcaksu kullanamadıkları gibi üşüyorlar. Servis merkezi olarak her zaman hizmetinizdeyiz.

13 Aralık 2015
982 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM

 1. yüksel Pulatkan dedi ki:

  Kış kapınızı çalmak üzere Sevgili İSTANBUL.
  Kombi bakımlarınızı ihmal etmeyin.
  Bakım tasarrufun en olmazsa olmazıdir.
  Bakımsız kombi kış ortasinda sizi yolda bırakabilir.
  Ve kombi servisleri kış ayında çok yogundurlar. Servis çağırdığınızda gelmekte zorlanırlar. Soğukta kalmak istemezsiniz. Bakımsız kombi isteksiz koşan yarış ATı gibidir.
  ServisPratik
  Kombi & Klima Teknisyeni

BİR YORUM YAZIN